Atgal

Apie Mint Vinetu

Esame Vilniaus senamiestyje įsikūręs nepriklausomas knygynas, kuriame susitinka geri žmonės. Čia siūlome ne tik skaitytų knygų, bet renginių ir reginių,  nemokamą prisijungimą prie Interneto, malonų pasibuvimą skanaujant kavos ir naminio pyrago.

Mint Vinetu sukūrėme tikėdami, kad nuostabiais dalykais turi būti dalijamasi ir jie gali kainuoti sąlyginai nebrangiai. Čia jūs rasite kolekciją seniai skaitytų mielų ir net gi keletą naujų išskirtinių knygų anglų, italų, ispanų, lenkų, lietuvių, prancūzų, vokiečių kalbomis. Siūlome įvairių žanrų literatūrą (net gi komiksų ir žurnalų), už kurią mokėsite tik mažą dalį kainos, mokėtinos kitur.

Žmonės užsuka į Mint Vinetu pasikrauti savo telefonų, greitai išsiųsti keletą el.laiškų, pasimėgauti puodeliu kvapnios kavos ar mėtų arbatos. Užklyskite pas mus, kai kokį tingų savaitgalį  išėjote pavedžioti šunį. Pasišaukite draugą ir užsukite į vieną iš daugelio poezijos, kino, meno, muzikos, literatūros renginių, kuriuos visus metus rengia tokie patys žmonės kaip jūs – esame tikri, įspūdis liks.

Informaciją apie renginius gausite mūsų tinklapyje arba Facebook puslapyje, tačiau žinokite – kartais dalykai knygyne įvyksta be jokio išankstinio plano, todėl tiesiog verta būti laiku ir Mint Vnetu vietoje!

O jeigu kitų atliekama muzika įkvėpė – siūlome išsilieti grojant mūsų pianinu ar gitara, kaip kad neretai nutinka knygyne, kai ir vėl užsuka į menus linkę aplinkiniai senamiesčio gyventojai bei svečiai.

Nesuklysit užsukę pas mus ieškodami savo išrinktajai (kuri turbūt studijuoja netoliese esančiame Vilniaus universitete) dovanėlės ar atsiminimo apie mūsų nuostabų miestą - mes parduodame lietuviškus suvenyrus, unikalią kavą  ir daug kitų nepaprastų dalykų.

O dabar trumpai apie mūsų pavadinimą: vienos pirmųjų ir mylimiausių knygų, kurias perskaitėme, buvo istorijos iš Amerikos indėnų gyvenimo (esame tikri, kad kiekvienas turite mylimą knygą, o jeigu tokios dar nėra – dabar jau žinote, kur galite ją rasti). Karlo Majaus „Vinetu“ mums tapo skaitymo džiaugsmo šaltiniu. „Mint“ reiškia mėtų arbatą, naujoviškumą, gaivą, galvojimą. Aišku, svarbiausia tai, kad mes nenorėjome būti tiesiog SkaitytųknygųIrKavosBeiInterneto vieta. Galbūt kitas knygynas taps „Mint Hariu Poteriu“, kas žino?

Išgyvename jau trečiuosius metus, 2010 m. laimėjome „Metų debiuto“ apdovanojimą iš Ūkio ministerijos, knygyno kliente buvo ir šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atnešusi mums keletą mėgstamų savo knygų.

Mint Vinetu spaudos reklamos kampanija „Tapk kuo nors kitu“ buvo plačia diskutuota tarp vietos ir užsienio blogerių, pastebėta knygų mėgėjų (ačiū Maksimui ir Tomui, ex Love reklamos agentūra). Naujos kampanijos „Knygos keičiasi su tavimi“ spaudos reklama buvo atrinkta 19-ame naujosios Europos tarptautiniame reklamos festivalyje „Golden Drum“ (NEW! reklamos agentūra).

O svarbiausia yra tai, kad mes galime dalintis gėriu, kurti erdvę, kuri prideda šiek tiek ekstravagancijos Vilniaus veidui, išgirsti jūsų mintis ir užsikrėsti gera jūsų energija. Tikimės ir vėl susitikti Mint Vinetu knygyne. Mes kalbamės Facebooke, Twitter, Google+.

Mint Vinetu bendraminčiai:

Jonas

Jurga 

Algis 

Vytas

 

 

Atgal